Loading…

Të shtëna me armë zjarri: Plagoset një person në Podujevë

  • 23/05/2020 | 19:04

Të shtëna me armë zjarri: Plagoset një person në Podujevë

Një person është plagosur me armë zjarri gjatë pasdites e sotme në Podujevë, shkruan Gazeta Metro.


Si pasojë e plagëve të marra, i njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra.

Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha, i cili tutje tha se njësitet policore iu kanë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime.

“Më 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu një informatë se një person është i plagosur në Rrugën “Ali Ajeti” në Podujevë. Njësitet policore iu kanë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin”.

“Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjëndjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shëndetsore” deklaroi Hoxha.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë