Loading…

Të shtëna në Washington afër Shtëpisë së Bardhë, një i vdekur

  • 20/09/2019 | 11:06

Të shtëna në Washington afër Shtëpisë së Bardhë, një i vdekur

Një person ka vdekur e pesë të tjerë janë plagosur në rrugët e Washington, jo larg Shtëpisë së Bardhë njoftoi policia amerikane, transmeton Gazeta Metro.


Deri tani nuk është e qartë nëse i dyshuari është zënë e sipas Reuters thuhet se nuk ka “sulmues aktiv”. Sipas agjencisë Reuters të lënduarit nuk janë në rrezik jetësor.

Ngjarja ndodhi në tre kilometra larg Shtëpisë së Bardhë, në Columbia Hights 4 në udhëkryqin mes avenysë 14 dhe rrugës columbia. I tërë lagjja është mbyllur për trafik.

U njoftua se një veturë Nissan është në kërkim në të cilë gjendeshin dy burra, nga e cila u hap zjarr me armë automatike u hap zjarr./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë