Loading…

Të shtunën mot i ngrohtë e me diell

  • 19/10/2019 | 00:00

Të shtunën mot i ngrohtë e me diell

Rajoni ynë mbetet nën ndikimin e fushave të presionit të lartë në lindle të kontinentit dhe rrymave të ngrohta ajrore nga Mesdheu, transmeton Gazeta Metro.


Edhe ditëve në vijim do të kushtëzojnë mot të ngrohtë dhe kryesisht me diell.

Sipas parashikimeve të fundit, mot i ngjashëm pritet të mbretërojë edhe përgjatë javës së ardhshme.

Temperatura më e lartë pritet të jetë 25 gradë celsius e minimalja 8.

Të shtunën do të jetë kryesisht me diell dhe ngrohtë. Erë e lehtë nga jugperëndimi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë