Loading…

Tea Trifoni shfaqet përsëri me të dashurin

  • 04/10/2021 | 14:27

Tea Trifoni shfaqet përsëri me të dashurin

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë ende një emër shumë i komentuar në mediet rozë.


Pas ndarjes me Beartin, Tea ka konfirmuar vet se është në lidhje të re dashurie, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse nuk e ka zbuluar deri më tani portretin e të dashurit të saj, në medie janë duke qarkulluar foto dhe video ku dyshja shihen bashkë.

Së fundi, një video e siguruar nga “Iconstyle.al” Tea shihet bashkë me të dhe vërehet dukshëm se janë të dashuruar dhe mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë