Loading…

Tea zbulon vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie

  • 13/11/2021 | 16:25

Tea zbulon vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie

Emisioni “Goca dhe Gra” ka nisur sot me një pyetje se kush e vuan më shumë ndarjen, burrat apo dhe gratë?


Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, foli për herë të parë për ndarjen e saj me të dashurin misterioz. Ajo tha se nuk e ka zemrën e thyer, por është e zhgënjyer dhe shtoi se burrat e vuajnë më shumë ndarjen.

“Jam zhgënjyer me veten time që kam zgjedhur një person të tillë. Unë jam mjaftueshëm për veten time, miqtë, familjen”, tha Tea.

Ndërsa në një lojë ku bëhen pyetje të ndryshe, Trifoni tregoi vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie. Ajo i la të gjithë pa fjalë kur tha në “lavatriçe”.

Gjithashtu moderatorja zbuloi se në portofol kishte 30 mij lek dhe 100 euro, “kursimet e jetës” ashtu siç i quajti ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë