Loading…

Televizioni i UEFA’s zbarkon në Prishtinë, realizon ‘dokumentar’ për Ballkanin

  • 25/10/2022 | 17:08

Televizioni i UEFA’s zbarkon në Prishtinë, realizon ‘dokumentar’ për Ballkanin

Televizioni i shtëpisë së futbollit UEFA, ka zbarkuar në Kosovë për të realizuar një storie televizive për skuadrën e Ballkanit, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur klubi i Ballkanit me disa fotografi të publikuara në Facebook Story.

Në fotografi shihet Armend Thaqi dhe trajneri Ilir Daja. Gjithashtu gjatë seancës stërvitore shihet se televizioni i UEFA’s, po i xhironte ata.

Të enjten me fillim nga ora 21:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, Ballkani e pret Slavia Pragën, në ndeshjen e pestë të grupit. Ballkani i nevojitet fitorja, në mënyrë që të ëndërrojë kalimin e grupit. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë