Televizioni i UEFA’s zbarkon në Prishtinë, realizon ‘dokumentar’ për Ballkanin

Televizioni i shtëpisë së futbollit UEFA, ka zbarkuar në Kosovë për të realizuar një storie televizive për skuadrën e Ballkanit, shkruan Gazeta Metro. Këtë e ka bërë të ditur klubi i Ballkanit me disa fotografi të publikuara në Facebook Story. Në fotografi shihet Armend Thaqi dhe trajneri Ilir Daja. Gjithashtu gjatë seancës stërvitore shihet se … Vazhdoni me leximin e Televizioni i UEFA’s zbarkon në Prishtinë, realizon ‘dokumentar’ për Ballkanin