Loading…

Temperaturat në minus gradë, shqiptari zhytet dhe lahet në lumë

  • 16/01/2021 | 13:38

Temperaturat në minus gradë, shqiptari zhytet dhe lahet në lumë

Një shqiptar ka sfiduar temperaturat e ulëta të këtyre ditëve.


Ai është futur në lum për tu larë ndonëse temperaturat janë në minus gradë celcius.

Në video shihet se ai futet pa menduar dy herë në lumin Valbona në Shqipëri dhe duket se fare nuk e ndjen të ftohtin.

Për më shumë shihni videon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë