Loading…

Temperaturat për sot dhe dy ditët e ardhshme |TABELA

  • 07/11/2018 | 07:08

Temperaturat për sot dhe dy ditët e ardhshme |TABELA

Edhe gjatë javës së dytë të nëntorit do të vazhdojë të mbajë mot stabil, kryesisht me diell dhe vranësisira të pjesësshme.


7.11- Gjatë ditës së mërkurë moti do të jetë i mirë dhe kryesisht me diell, temperatura maksimale do të jetë 17 gradë celcius, ndërsa ajo minimale 3 gradë.

8.11- Mot me vranësira dhe intervale me diell pritet të mbajë në Kosovë gjatë ditës së enjte. E paradite ka mundësi edhe për riga lokale shiu.

9.11- Të premtën do të mabjë mot pjesërisht i vranët.

Do të fryejë erë mesatare nga jugu-juglindja 2-6m/s. Shtypja atmosferike do të pësojë rënie, por mbetet mbi vlera normale./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë