Loading…

Tenisti serb Djokovic shfaqet skandaloz: Iu bashkohet thirrjeve ‘Kosova është Serbi’

  • 30/03/2023 | 20:26

Tenisti serb Djokovic shfaqet skandaloz: Iu bashkohet thirrjeve ‘Kosova është Serbi’

Tenisti serb Novak Djokovic e përcolli nga afër ndeshjen e Yllit të Kuq të beogradit ndaj Valencias (92:73) në xhiron e 31-të të Euroligës.


Në një moment tenisti, Novak Djokovic u shfaq i emocionur sipas mediave serbe kur dëgjoi tifozët e Zvezdës duke brohoritur “Kosovë është Serbi”.

Në një moment, kur brohoritet ishin në maksimum. Djokovic e ngriti grushtin lart për të mbështetur tribunat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë