Loading…

Tentativa për grabitje në Tiranë – Identifikohet automjeti i autorëve, rezulton me targa të vjedhura

  • 09/12/2023 | 20:41

Tentativa për grabitje në Tiranë – Identifikohet automjeti i autorëve, rezulton me targa të vjedhura

Detaje të reja zbardhen në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Prush të Tiranës, ku disa persona tentuan të grabisnin një banesë në afërsi të një biznesi.


Është raportuar se autorët kanë përdorur një automjet tip “Audi” me ngjyrë të bardhë.

Sipas raportimeve të tjera, rezulton se targa e automjetit AA943SG është i vjedhur.

Pas shkëmbimit të zjarrit me policinë, autorët, të cilët qëlluan me kallash, janë larguar në drejtim të Liqenit të Thatë.

Fatmirësisht, raportohet se nga shkëmbimi i zjarrit nuk ka të plagosur./abcnews.al

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë