Loading…

Tentim vrasje: E therin me thikë të miturin në Podujevë

  • 04/10/2022 | 10:03

Tentim vrasje: E therin me thikë të miturin në Podujevë

Është sulmuar me thikë një i mitur nga bashkëmoshatarë të tij po ashtu të mitur gjatë ditës së hënë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15 në qytetin e Podujevë, shkruan Gazeta Metro.


“Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, raporton Policia.

Tre personat e dyshuar për sulmin e ndodhur ditën qe kaloi janë intervistuar dhe janë dërguar në mbajtje me vendimin e prokurorit.

“TENTIM VRASJE Rr. 19 Qershori, Podujevë, 03.10.2022-15:15. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar -të mitur, pasi që të njëjtit e kanë sulmuar (therur me thikë) viktimën mashkull kosovar, po ashtu i mitur. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.”, thuhet në raportin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë