Loading…

Tentim vrasje në Deçan, viktima përfundon i plagosur në të dy këmbët në QKUK

  • 07/05/2017 | 13:37

Tentim vrasje në Deçan, viktima përfundon i plagosur në të dy këmbët në QKUK

Në rrugën “Ramë Thaqi” në Deçan, dje në orën 20:10, Policia e Kosovës raporton të ketë ndodhur një rast “tentim vrasje”.


“Raportohet se i dyshuari mashkull k-Shqiptar për motive të panjohura ka qëlluar me armë zjarri viktimën mashkull K-Shqiptar i cili ka pësuar lëndime në dy këmbët dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë”, ka bërë me dije Policia.

Në vend-ngjarje mësohet të jetë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja të cal 7.62 mm.

Ndërkaq në vendngjarje kanë dal të gjitha njësitë përkatëse, kurse i dyshuari gjendet në arrati. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë