Loading…

Tentim vrasje në Ferizaj

  • 02/04/2017 | 11:40

Tentim vrasje në Ferizaj

Në Ferizaj dy të dyshuar meshkuj, kanë sulmuar dy të tjerë me thikë duke iu shkaktuar lëndime trupore.


Njëri nga viktimat ka marrë plagë të rënda pas therjes, kurse tjetri ka përfunduar me lëndime më të lehta, njofton policia.

Të lënduarve pas rastit që ka ndodhur të premten ju është dhënë ndihma e parë, kurse të dyshuarit janë arrestuar.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit njëri nga ta është dërguar në mbajtje, kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë