Loading…

Tentohet rrëmbimi i një të miture në Prishtinë

  • 21/06/2021 | 10:37

Tentohet rrëmbimi i një të miture në Prishtinë

Një e mitur ka qenë cak i sulmit të një personit dje në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


E mitura në polici ka thënë se një i dyshuar i panjohur me veturë me targa vendore e ka kapur përdore dhe ka tentuar ta rrëmbejë.

Viktima ka arritur t’i shmanget pa lëndime.

Rasti po vazhdon të hetohet.

Raporti i policisë:

TENTIM RRËMBIMI

Prishtinë, 20.06.2021 ─ 22:00.  Ankuesja femër kosovare e mitur ka raportuar se një i dyshuar i pa njohur me një veturë me targa vendore e ka kapur për dore dhe ka tentuar ta rrëmbej, mirëpo e njëjta ka arritur ti shmanget. Ankuesja nuk ka pasur lëndime. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë