Loading…

Tentohet të rrëmbehet një fëmijë në Hajvali, arrestohet 19 vjeçari

  • 23/06/2021 | 21:46

Tentohet të rrëmbehet një fëmijë në Hajvali, arrestohet 19 vjeçari

Policia e Kosovës ka arrestuar 19-vjeçarin me inicialet S.R., i dyshuar për veprën penale “Marrje apo mbajtje e kundërligjshme e fëmijës”.


19-vjeçari dyshohet se ka marrë kundërligjshëm dje një fëmijë në fshatin Hajvali të Prishtinës.

Ky rast, fillimisht ishte cilësuar si “Tentim rrëmbim”, raporton Gazeta Sinjali.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, bëri të ditur se ndaj tij është shqiptuar masa e ndalimit për 48 orë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë