Loading…
Tentoi të gjuante me grusht makinën e boksit, e pëson djali direkt në fytyrë
  • 23/10/2018 | 10:53

Tentoi të gjuante me grusht makinën e boksit, e pëson djali direkt në fytyrë

Një video mjaft qesharake dhe turpëruese po qarkullon në internet.

Një vajzë shihet deri sa tenton ta godet me grusht makinën e boksit, por situata nuk shkoi ashtu siç kishte planifikuar ajo, njofton gazetametro.net.

Vajza derisa tentoi ta godet makinën e boksit, goditja e saj i doli huq duke e goditur një djalë që gjendej fare pranë saj.

Për më shumë ndiqeni videon se vajza në vend të boksit e godet djalin në fytyrë./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë