Loading…

Tentoi të hynte në shtëpi përmes oxhakut: 18 vjeçarja bllokohet brenda

  • 17/06/2021 | 14:42

Tentoi të hynte në shtëpi përmes oxhakut: 18 vjeçarja bllokohet brenda

Zjarrfikësit në Nevada kanë kryer një shpëtim të pazakontë kur një adoleshente mbeti jashtë shtëpisë së saj dhe u përpoq të hynte brenda duke zbritur përmes oxhakut mirëpo u bllokua brenda.


Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Departamenti për Zjarrin i Henderson deklaroi në një postim në Facebook se 18-vjeçarja mbeti jashtë nga shtëpia e saj njëkatëshe, dhe u përpoq të hynte brenda përmes oxhakut.

Zjarrfikësit përdorën një sistem litari për të tërhequr adoleshenten në një ‘operacion’ shpëtimi që zgjati rreth 30 minuta.

Departamenti deklaroi se e njëjta nuk kishte pësuar lëndime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë