Loading…

Tenton ta korruptojë policin me 5 euro, arrestohet

  • 07/06/2021 | 11:53

Tenton ta korruptojë policin me 5 euro, arrestohet

Policia në pikën e kalimit kufitar në Qatë të Morinës ka arrestuar një person i cili i ka ofruar 5 euro zyrtarit policor, për ta kaluar më shpejtë kufirin.


Rasti ka ndodhur mesditën e së dielës, ndërkaq me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Ndaj tij është iniciuar rasti “Ofrim i mitos”

“PKK Qafa e Morinës,  06.06.2021 – 11:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i Shqipërisë, pasi që i ka ofruar 5 euro zyrtarit policor, me qellim që ti mundësohet kalim më i shpejtë. Me vendim te prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë