Loading…

Tenton të vetëvritet me barna

  • 14/01/2017 | 13:34

Tenton të vetëvritet me barna

Një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi ka tentuar të vetëvritet.


Policia e Kosovës njofton se ai ka konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve të ndryshme. I njëjti gjendet jashtë rrezikut për jetë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë