Loading…

Teoritë konspirative: Trump pjesë e Iluminatit |Foto

  • 16/11/2016 | 15:11

Teoritë konspirative: Trump pjesë e Iluminatit |Foto

Trump është simbol i themelimit të pasurive për dekada të tëra. Mirpo menyra se si është bërë president i 45 i SHBA’ve  është një tregim i pazakont.

Disa njerëz kanë vendosur të japin shpjegime se Trump është anëtar i Iluminatit, për ta dëshmuar këtë ide ata kanë deshmu përms gjestit të dorës.

iluminati2

Këtë gjestë qe Trump e bënë vazhdimisht në paraqitjet e tij sipas teorive konspirative, ai tregon numrin e djallit e që është numri 666. Me dorë ai formon numrin 6, dhe njekohësisht duke treguar tre gishta qe ka për qëllim të shfaqë numrin 666.

iluminati4

 

Këta toricient të njejtën e thonë edhe për Papen gjatë paraqitjeve të tij publike./gazetametro.net

iluminati-3

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë