Loading…

Tepër i këndshëm: Shikojeni reagimin e këtij qenushi kur e sheh pronaren |PAMJE

  • 15/06/2019 | 17:41

Tepër i këndshëm: Shikojeni reagimin e këtij qenushi kur e sheh pronaren |PAMJE

Ky qenush nga kjo video nuk e ka parë për disa orë ‘pronaren’ e tij, ndërsa reagimi i tij është bërë hit i vërtetë.

Shikojeni këtë video, e cila do t’ua bëjë ditën e këndshme:

/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë