Loading…
”Ter Stegen – muri i Barcelonës”, ky është positimi i veçantë i Barçës për portierin gjerman
  • 11/02/2019 | 17:01

”Ter Stegen – muri i Barcelonës”, ky është positimi i veçantë i Barçës për portierin gjerman

Barcelona nuk arriti që të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Athletic Bilbao në javën e 23-të në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Gola në këtë ndeshje nuk kishte, e nëse dikush duhet të cilësohet si hero i kësaj ndeshje padyshim që ai është portieri i katalansve, Marc Andre Ter Stegen, i cili shkëlqeu me disa pritje fantastike dhe vendimtare.

E kjo nuk ka kaluar edhe pa një reagim nga klubi i Barcelonës. Katalanasit përmes një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në Twitter, kanë krahasuar portierin gjerman me një mur.

”Gjeni dallimet” kanë shkruar klubi krahas fotos së murit dhe poriterit Ter Stegen./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë