Loading…

Tërmet i fortë në Greqi

  • 26/05/2022 | 08:31

Tërmet i fortë në Greqi

Një tërmet i fortë me magnitudë 4.2 të shkallës Rihter ka goditur Greqinë mëngjesin e sotëm.


Tërmeti është regjistruar në orën 00:54, në Laconia, 335 kilometra në jug-perëndim të Athinës.

Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës tërmeti kishte një thellësi prej 89.9 kilometrash.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë