Loading…

Tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë

  • 08/04/2017 | 16:05

Tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë

Pak minuta më parë ndodhi një tërmet i fuqishëm në Tiranë.


Për momentin të dhënat nga stacionet ndërkombëtare gjeologjike tregojnë se ai ishte i një fuqie prej 5.5 ballësh dhe goditi në 55 kilometra në veri të Tiranës dhe me thellësi 9 kilometra.

Mësohet se Tërmeti kishte si epiqendër zonën mes Dibrës dhe Mirditës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë