Loading…

Tërmet i fuqishëm në Durrës, 5.5 shkallë: Njerëzit dalin nga shtëpitë

  • 28/01/2020 | 21:36

Tërmet i fuqishëm në Durrës, 5.5 shkallë: Njerëzit dalin nga shtëpitë

Një tjetër tërmet i fuqishëm ka goditur përsëri Shqipërinë. Tërmeti ka rënë në Durrës dhe është ndjerë shumë i fortë edhe në Tiranë, shkruan Gazeta Metro.


Epiqendra ka qenë në Hamalle të Durrësit. Magnituda 5.5. Në Durrës njerëzit kanë filluar që të dalin nga shtëpitë edhe pse është shi.

Dy tërmete të fuqishëm sapo kanë rënë tani në Tiranë, lëkundja e parë ka qenë mjaft e fortë. Akoma nuk dihet ku ka qenë epiqendra apo magnituda./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë