Loading…

Tërmet në Prishtinë

  • 08/04/2017 | 16:17

Tërmet në Prishtinë

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë në Prishtinë, ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.


Ndërkohë që ende nuk dihet se cila ka qenë epiqendra e tërmetit si dhe sa shkallë ka mundur të jetë.

Tërmete janë dëgjuar edhe në Shqipëri e Maqedioni. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë