Loading…

Tërmet në Shëngjin të Shqipërisë, pushuesit dalin nga objektet

  • 27/07/2021 | 23:26

Tërmet në Shëngjin të Shqipërisë, pushuesit dalin nga objektet

Ndihen lëkundje tërmeti mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës.


Tërmeti ka pasur një magnitudë të shkallë Rihter 4.2 me një thellësi prej 1 km.

Tërmeti e ka pasur epiqendrën vetëm 9 kilometra larg Lezhës dhe 53 km larg Durrësit, në detin Adriatik.

Pas këtij tërmeti, turistët kanë lëshuar objektet dhe kanë dalë jashtë në pjesën e plazhit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë