Loading…

Tërmet në Suharekë, me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit

  • 27/10/2021 | 19:26

Tërmet në Suharekë, me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit

Sot rreth orës 18:59 ka ndodhur një tërmet në Kosovë, saktësisht në Suharekë, shkruan Gazeta Metro.

Sipas raportimeve nga terreni tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Tërmet me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit, ka goditur në jug-lindje të Suharekës, në Kosovë, rreth orës 18:59.

Më poshtë keni raportin. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë