Loading…

‘Tërmet’ te skuadra e Ballkanit: Këta janë katër futbollistët që kanë konfirmuar largimin nga skuadra

  • 24/06/2019 | 15:49

‘Tërmet’ te skuadra e Ballkanit: Këta janë katër futbollistët që kanë konfirmuar largimin nga skuadra

Një ‘tërmet’ ka ndodhur te skuadra e Ballkanit. Nga skuadra suharekase deri më tani kanë konfirmuar largimin katër futbollistë, shkruan Gazeta Metro.


Leart Emini, Dardan Jashari, Gentian Elezaj dhe Ilir Gegaj janë futbollistët që deri më tani kanë konfirmuar largimin e tyre nga skuadra e Ballkanit.

Të katër futbollistët nuk kanë arritur marrëveshje bashkëpunimi me skuadrën e Ballkanit dhe tashmë kanë ndarë rrugët me ta.

Ndryshe, Ballkani ka filluar përgatitjet për stinorin e ri në Superligën e Kosovës, nën urdhërat e trajnerit të ri, Ismet Munishi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë