Loading…

Tërmeti godet sërish Maqedoninë

  • 19/04/2017 | 14:33

Tërmeti godet sërish Maqedoninë

Një tërmet i ri ka goditur sërish Maqedoninë. Mësohet se tërmeti ka ndodhur rreth orës 11:42.


Për këtë ka njoftuar Enti seizmologjik i Republikës së Maqedonisë, i cili me këtë rast ka njoftuar se tërmeti ishte fuqinë e 3 deri në 4 shkallë të rihterit.

Siç mësohet, epiqendra e dridhjes u shënua në zonën qëndrore të Ohrit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë