Loading…

Tërmeti trondit Shqipërinë

  • 27/01/2017 | 18:33

Tërmeti trondit Shqipërinë

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në disa qytete të vendit.

Qendra Sizmologjike Europiane ka konfirmuar tërmetin me magnitudë 4.7 ballë, me epiqendër 3 kilometra nga Ura Vajgurore. Tërmeti ka qenë me një thellësi vetëm 2 kilometra.

Nuk ka të dhënë për të lënduar apo dëme materiale.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë