Loading…

Tërmkolli godet Albulena Haxhiun: Kush je ti me burgosë dikë, je niveli më i lartë i absurditetit

  • 23/01/2020 | 21:21

Tërmkolli godet Albulena Haxhiun: Kush je ti me burgosë dikë, je niveli më i lartë i absurditetit

Ish-deputetja e LDK’së, Melihate Tërmkolli, ka thënë se deputetja e VV’së, Albulena Haxhiu është niveli më i lartë i absurditetit pasi mendon se mund ta dërgojë në burg dikë, shkruan Gazeta Metro.


Tërmkolli ka reaguar pas deklaratës së Haxhiut në një emision, ku tha se do të dërgojë në burg disa politikanë nëse bëhet Ministre e drejtësisë, duke përfshirë këtu edhe kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinaj.

“E keni dëgjuar mbrëmë Albulena Haxhiun, është niveli më i lartë i një absurditeti. Një politikan që duket sikur do të dalë nga studio ta çojë Ramushin në burg… Kush je ti? Kjo nuk është detyrë e politikanit, ta burgosë dikë”, është shprehur Tërmkolli në Pressing.

Ajo tutje ka thënë se VV nuk është fituese absolute e zgjedhjeve, pasi si e tillë po sillet me LDK’në./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 28/02/2020 | 21:34
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë