Loading…

Tërmkolli: Kurti ishte mashtrues si opozitar është mashtrues si pushtetarë, kjo qeveri është e padijshme

  • 24/03/2023 | 18:09

Tërmkolli: Kurti ishte mashtrues si opozitar është mashtrues si pushtetarë, kjo qeveri është e padijshme

Ish-deputetja e LDK’së Melihate Tërmkolli, në një intervistë të dhënë për Periskopin është shprehur e pakënaqur me qeverisjen Kurti.


Ajo ka komentuar edhe takimin në Ohër, të z.Kurtit, ku siç thotë ajo, Kurti nuk është as ndryshimi, e as nuk ka ndryshuar asgjë.

Sipas saj, ai është vetëm një mashtrues.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë