Loading…

Tërmkolli: Kuvendi është shndërruar në paçavër

  • 20/12/2016 | 11:41

Tërmkolli: Kuvendi është shndërruar në paçavër

Deputetja e LDK-së Melitahet Tërmkolli e ka quajtur seancën e jashtëzakonshme ku po diskutohet për rastin e vdekjes së Astrit Deharit, seancë pallavër. Kjo pasi sipas saj, shumica mund të thërras seanca sa herë të dëshiron

Deputetja Tërmkolli ka kritikuar kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin se e ka shndërrua Kuvendin e Kosovës në paçavër.

Sipas deputetes Tërmkolli, nga kjo seancë po tentohet të përfitohet politikisht. Ajo ka kërkuar që të zbulohet e vërteta e vrasjes së Astrit Deharit.

“Na duhet e vërteta, drejtësia dhe përgjegjësia se pse ka vdekur Astrit Dehari”, ka thënë Tërmkolli para deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë