Loading…
‘Territori im’: Paraglajderi don të aterrojë, e sulmon kenguri
  • 10/03/2019 | 17:45

‘Territori im’: Paraglajderi don të aterrojë, e sulmon kenguri

Sapo ka aterruar, paraglajderi afër qytetit australian Canberra ka kuptuar se ka rënë në ‘kuartin’ e gabuar, trasnmeton Gazeta Metro.

Videoja, e cila është bërë virale, paraqet burrin i cili lëshohet dhe do ta përshëndesë kengurin.

Por, kenguri qartas nuk e pranuar mirë përshëndetjen, sepse e ka mësyrë njeriun me parashutë. Menjëherë është kthyer edhe në sulmin e dytë dhe pas disa sekondash me mikun ka vrapuar prapa në pyll./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë