Loading…

Test intelegjence: Gjeni lapsin për 20 sekonda

  • 30/11/2020 | 16:39

Test intelegjence: Gjeni lapsin për 20 sekonda

Jeni gati për një test të shpejtë që provon vigjilencën dhe përqëndrimin tuaj?


Në foton e mbushur me libra, ndodhet një laps dhe krjuesit e puzzle-it që shihni, thonë se mesatarisht njerëzit e kanë gjetur ku fshihet brenda 20 sekondash.

Ende s’e keni gjetur?

Në foton e dytë do të gjeni përgjigjen.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë