Loading…

Test psikologjik: Zgjidh një çantë të kuptosh çfarë do të thotë për ty

  • 30/04/2021 | 09:44

Test psikologjik: Zgjidh një çantë të kuptosh çfarë do të thotë për ty

Çdo grua është unike dhe pëlqen të dërgojë mesazhe të caktuara tek të tjerët duke zgjedhur aksesorët e saj të preferuar.


Aksesorët klasikë, të guximshëm, modernë, shumëngjyrësh ose praktikë mund t’i tregojnë botës kush jeni! Prandaj, “Italia Feed” sugjeron të zgjidhni një nga çantat dhe të zbuloni se çfarë mund të thotë për ju.

Nëse keni zgjedhur:

Nr.1

Miqtë tuaj e dinë që jeni gjithmonë përgjegjës për gjithçka. Ju jeni një person i kujdesshëm, inteligjent dhe i organizuar në të gjitha aspektet e jetës. Njerëzit ju vlerësojnë shumë, edhe pse ndonjëherë mund t’i kenë zili aftësitë tuaja të menaxhimit të kohës.

Mirësia mund t’ju bëjë të mos thoni jo, por sigurohuni që të kujdeseni për veten dhe të vendosni nevojat dhe qëllimet tuaja në radhë të parë!

Nr.2

Ju e dini se çfarë doni nga jeta dhe nuk ndaleni derisa ta merrni! Jeni një sipërmarrës.

Nuk ju duhet gjysma e dytë, sepse e dini që e juaja është e plotë dhe e mahnitshme në vetvete. Burrat tërhiqen nga personaliteti i tyre i pavarur dhe i vendosur!

Nr.3

Bëni më të mirën tuaj për të qëndruar objektiv. Për shkak se jeni të varur nga puna, ju tërheq roli i udhëheqësit. Askush tjetër nuk mund ta bëjë atë si ju! Nuk lejoni askënd të ndërhyjë në arritjen e qëllimeve tuaja.

Nr.4

Jeni gjithmonë në azhurnim me trendet më të fundit, duke rrezatuar elegancë dhe hijeshi.

Jeni krenare për pamjen tuaj, sepse kur dukeni mirë ndiheni të sigurt në vetvete. Ju gjithashtu dini të zgjidhni veshjet e duhura për të shprehur personalitetin tuaj.

Nr.5

Shpirti juaj ka një ngrohtësi dhe butësi që i tërheq të gjithë. Njerëzve ju pëlqen energjia juaj. E pëlqeni rehatinë dhe zgjedhja juaj është gjithmonë praktike. Ju rrallë mbani taka të larta dhe make up-i përdoret gjithmonë për të theksuar bukurinë tuaj natyrore.

Edhe nëse ju pëlqen të takoni njerëz të rinj, asgjë nuk ju bën më të lumtur sesa të shikoni shfaqjen tuaj të preferuar me vetëm një gotë verë.

Nr.6

Askush nuk mund t’ju kopjojë. Jeni femërore dhe absolutisht mahnitëse. Blerja është një nga hobet tuaja të preferuara.

Njerëzit mund t’ju gjykojnë për pamjen tuaj të përsosur, por kjo nuk do të thotë asgjë për personin që jeni në të vërtetë. Njerëzit që ju njohin mirë e duan humorin tuaj dhe aftësinë që keni për t’i bërë të tjerët të lumtur!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë