Loading…
Testohet në vozitje Mercedesi i vitit 2019
  • 28/01/2019 | 23:38

Testohet në vozitje Mercedesi i vitit 2019

Kompania prodhuese me më së shumti shitje në botë, “Mercedes”, ka prodhuar modelin AMG E63 S si surprizë për vitin 2019, transmetton Gazeta Metro.


Kompania prodhuese me më së shumti shitje në botë, “Mercedes”, ka prodhuar modelin AMG E63 S si surprizë për vitin 2019.
Krahasuar me S63, E63 është më i lehtë, më i shkathët, më i lirë, po aq i fuqishëm dhe disi më balistik,

E63 posedon binjakë-turbo V8 me motor prej 4.0 litrash, prodhon 603 kuaj fuqi.

Ndiqni videon për të kuptuar më shumë në lidhje me përformancën, enterierin dhe detaje të tjera të makinës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë