Loading…

Testoni shikimin tuaj: Çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq

  • 11/02/2019 | 11:38

Testoni shikimin tuaj: Çfarë ka brenda këtij rrethi të kuq

Mendoni se keni shikim të mbrehtë, por një rreth i kuq është iluzioni i fundit, që po i bën kurshtarë njerëzit, transmeton Gazeta Metro.


Ngacmuesit e trurit duan të testojnë vizionin optik në internet për të parë nëse njerëzit arrijnë të shohin diçka brenda rrethi të kuq, dhe a arrijnë të shohin gjithçka?

Ky test i vogël është bërë trend online ku shumë njerëz shkruajnë mbi atë që shohin. Teksa disa njerëz arrijnë të shohin gjithçka, shumë prej tyre pak gjëra dhe të tjerë, asgjë përveçse rrethit të kuq.

Disa mund të shohin thjesht një kalë. Disa të tjerë edhe detajet e tjera të fotos, si barin, samarin etj., ndërsa të tjerë nuk shohin asgjë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë