Loading…

Teuta Krasniqi e imiton në emision, kështu reagon Adelina Ismaili

  • 08/11/2021 | 10:02

Teuta Krasniqi e imiton në emision, kështu reagon Adelina Ismaili

Aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi e ka imituar këngëtaren Adelina Ismaili në emisionin e kësaj të fundit.


Ajo e ftuar në emisionin e Adelinës ka thënë se ka dashur të bëhet këngëtare si Adelina.

“Kur jam kanë e vogël krejt kemi pas idol Adelinën. Edhe e mbaj mend kasetën “do të bëhemi milioner”, A don ta këndoj. A don me koreografi?”, i ka thënë Teuta Adelinës dhe ka filluar ta këndojë këngën e saj.

Kjo e ka emocionuar shumë Adelinën.

Këngëtarja ka treguar se çdo ditë e ka imituar këndimin dhe kërcimin e Adelinës.

“Aq e njohur jam bërë në mahallë sa më kanë ftu në ditëlindje më ka thirrë e kam këngu edhe e kam ba koreografinë. Unë kam dashtë mu kanë Adelina. Edhe sot i di ato këngë. Ti ke qenë inspirim për krejt. Unë prej atëherë e kam ditë që kam dashtë me qenë në skenë”, tha Teuta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë