Loading…

Teuta Krasniqi po planifikon të bëjë një dasmë të dytë

  • 17/10/2020 | 23:25

Teuta Krasniqi po planifikon të bëjë një dasmë të dytë

Aktorja Teuta Krasniqi është mjaft e komentuar qoftë për karrierën e saj të suksesshme, por edhe për jetën e saj private.


Pas ndarjes nga këngëtari Blero, aktorja tashmë prej vitesh ka një jetë të lumtur pranë Adonisti me të cili ka edhe një vajzë.

E ftuar së fundmi në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” Teuta ka folur më shumë për jetën private dhe planet në karrierë.

Ndër tjera aktorja u shpreh se edhe pse më parë nuk e kishte menduar një martesë të dytë, tashmë me lumturinë që ndjen, ka në plan edhe një dasmë të dytë.

Teuta tha se mendojnë të organizojnë një event më privat, por që do të realizohet pas disa vitesh, atëherë kur ajo dhe Adonisi shënojnë 10 vjetorin e lidhjes.

Ndërsa, ajo poashtu u shpreh se po mendon të shtojë familjen edhe me një fëmijë të tretë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë