Loading…

Teuta Krasniqi poston foto me Adonisin të realizuar para 5 vitesh

  • 24/11/2022 | 21:13

Teuta Krasniqi poston foto me Adonisin të realizuar para 5 vitesh

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi ka vite që është e martuar me Adonis Morinën.


Dyshja shpesh në rrjete sociale ndajnë momente të ndryshme krah njëri-tjetri.

Ndërsa sot ishte Adonisi ai që publikoi një foto me Teutën të realizuar pesë vite më parë.

E fotografinë në “Instagram” e  ri postoi edhe vet aktorja e cila pati një dedikim për bashkëshortin.

“T’du”, shkroi Teuta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë