Loading…

Teuta Rugova nuk merr pjesë në seancën e sotme

  • 10/08/2017 | 10:41

Teuta Rugova nuk merr pjesë në seancën e sotme

Deputetja e LDK-së Teuta Rugova, nuk është pjesë e seancës së sotme, pavarësisht se deputetët e këtij subjekti janë prezentë në kuvend.


Rugova javën e kaluar pati votuar që të shtyhet zgjedhja e kryeprlamentarit, me kërkesën e PAN-it.

LEXO EDHE: Kërkesa e Milaim Zekës për Behgjet Pacollin (Video). 

Ndërkohë, edhe koalicioni fitues i zgjedhjeve, PAN, ka bojkotuar seancën e sotme.

Atë është duke e zëvendësuar deputeti tjetër më i ri nga Vetëvendosje, Qëndron Kastrati.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë