Loading…

Thaçi arrin në Prokurorinë Speciale, nuk deklarohet para mediave

  • 14/07/2020 | 13:18

Thaçi arrin në Prokurorinë Speciale, nuk deklarohet para mediave

Presidenti Thaçi ka arritur në Prokurorinë Speciale për t’u intervistuar sërish sot nga prokurori special.


Thaçi nuk është deklaruar para mediave pas arritjes në objektin e Gjykatës Speciale.

Gjatë ditës së djeshme, presidenti Thaçi ka qëndruar rreth shtatë orë në Prokurorinë Speciale ndërkaq sot nga ora 13:00 ai do ta vazhdojë sërish intervistimin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë