Loading…

Thaçi blen 4 mijë e 500 euro lule

  • 06/12/2016 | 13:51

Thaçi blen 4 mijë e 500 euro lule

Zyra e Presidentit të Kosovës Hashim Thaçit, së shpejti do të marr pamje të re, pas tenderit që presidenti ka shpallur për furnizim me lule në vlerën e 4 mijë e 500 eurove.

Nuk është dhënë ndonjë specifikim, për sasinë e as llojet e luleve, të cilat do të blihen me para të taksapaguesve, shkruan Gazeta Fjala.

“D.P.T “ Lulishtja Labi”, është kompania që ka fituar tenderin. Ndërsa në garë bëhet e ditur se kanë qenë vetëm dy operatorë. Nënshkrimin e kontratës zyra e presidentit pritet ta bëj të mërkuren.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë