Loading…

Thaçi fton Aganin për diskutime rreth reformës zgjedhore

  • 03/11/2016 | 17:20

Thaçi fton Aganin për diskutime rreth reformës zgjedhore

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dje ka thirrur një takim pune që do të mbahet të premten, më 4 nëntor në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

Në një ftesë zyrtare të siguruar nga ekonomiaonline, presidenti fton kryetarin e Partisë së Drejtësisë, Ferid Aganin që të diskutojnë për reformën zgjedhore në Republikën e Kosovës.

Nuk dihet ende nëse presidenti ka dërguar ftesë edhe për partitë tjera./gazetametro.net

ftesa

Ftesa e Presidentit drejtuar Partisë së Drejtësisë

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë