Loading…

Thaçi i uron shërim të shpejtë Hotit: Shpresoj të rikthehemi në normalitet

  • 03/08/2020 | 11:43

Thaçi i uron shërim të shpejtë Hotit: Shpresoj të rikthehemi në normalitet

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, i ka uruar shërim të shpejtë kryeministrit Avdullah Hoti pasi rezultoi pozitiv për koronavirus, shkruan Gazeta Metro.


Ai përmes një postimi në Facebook, uroi shërim të shpejtë Hotit dhe çdo qytetari të infektuar.

Presidenti gjithashtu bëri thirrje të zbatohen rekomandimet e IKSHPK’së.

Ky është postimi i plotë:

‘’Kryeministrit Avdullah Hoti i uroj ta kalojë sa më lehtë dhe të shërohet sa më shpejtë nga COVID-19.

Qytetarëve të Kosovës u bëj thirrje që t’i zbatojnë rekomandimet e institucioneve shëndetësore, sepse vetëm në këtë mënyrë mund ta tejkalojmë këtë periudhë të vështirë.

Të gjithë të prekurve u uroj shërim dhe rikthim sa më të shpejtë në normalitet. HTH’’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë