Loading…

Thaçi – Kelmendit: “Pse po rren” – bëhet hit në rrjetet sociale videoja qesharake me Gjikon

  • 19/10/2018 | 11:40

Thaçi – Kelmendit: “Pse po rren” – bëhet hit në rrjetet sociale videoja qesharake me Gjikon

Presidenti Hashim Thaçi ishte i ftuar mbrëmë në Rubikon.


Siç kishte lajmëruar edhe autori Adriatik Kelmendi, Thaçi erdhi në studion e tij për herë të parë pas pesë vjetësh.

Në një moment të debatit, Thaçi e akuzoi disa herë Kelmendin se “po rren”.

E kjo ka mjaftuar që të realizohet një video qesharake në Facebook, në të cilën është pjesa “po rren” e Thaçit bashkë me një pjesë të një kënge të reperit Gjiko.

Ndiqeni më poshtë:

Kush po rren? 🤔🤣🤣🤣

Posted by Liridonë A. Çeta on Thursday, 18 October 2018

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë