Loading…

Thaçi me grupin e tij, e penguan Fehmi Lladrovcin të hyjë në Kosovë (Video)

  • 22/12/2016 | 18:50

Thaçi me grupin e tij, e penguan Fehmi Lladrovcin të hyjë në Kosovë (Video)

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovën, Jakup Krasniqi, ka thënë se konflikti i tij me Fehmi Lladrovcin është i sajuar.


“Konflikti i Fehmi Lladrovcit me mua është i rrejshëm, i shpifur, i sajuar”, është shprehur kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovën, Jakup Krasniqi.

Sipas Krasniqit, Fehmi Lladrovci ka pasur probleme nga jashtë dhe ka pasur përpjekje ta pengojnë të hyjë në Kosovë. Sipas tij, këto pengesa vinin nga Hashim Thaçi dhe grupi i tij.

“Këta e kanë penguar të bëhet komandant”, ka thënë ai./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë